Výpis nabídek
27
27
27
3 768 099 Kč
(55 413 Kč / m²)
Prodej
1+1
68 m²
Plaza de San Sebastián, Orihuela
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
68 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Very spacious 1 bed apartment on Villamartin plaza. Completely refurbished to high standard, being sold furnished as seen on the photos. The apar...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Typ budovy:
Ostatní
Vybavení:
Ostatní
Stáří nabídky:
50 dní
Aktualizováno:
23 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Plaza de San Sebastián, Orihuela
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.