SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 480 158 Kč
(111 581 Kč / m²)
Prodej
2+1
76 m²
calle Calderón de la Barca, Orihuela

místnosti2+1
plocha76 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Located in the exclusive Amanecer Sunrise De Luxe residence in the sought-after Playa Flamenca , this beautiful apartment offers the perfect combinati...

Ostatní
Stáří nabídky: 59 dní
Aktualizováno: 17 dní

Lokalita

calle Calderón de la Barca, Orihuela
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home