SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 255 841 Kč
(103 198 Kč / m²)
Prodej
2+1
80 m²
Calle Tramontana, Orihuela

místnosti2+1
plocha80 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

NEW PENTHOUSE WITH 2 BEDROOMS AND 2 BATHROOMS, COMMUNAL POOL, AIR CON, SOLARIUM, GARAGE, WALKING TO AMENITIES, PAU 8 - VILLAMARTIN InterProperty ar...

Ostatní
Stáří nabídky: 61 dní
Aktualizováno: 31 dní

Lokalita

Calle Tramontana, Orihuela
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home