SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 476 375 Kč
(23 975 Kč / m²)
Prodej
4+1
145 m²
Calle San Sebastián, Olivenza

místnosti4+1
plocha145 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Spacious and bright 150 m² apartment located in Olivenza, ideal for those seeking space, comfort, and tranquility. The property boasts an excellent la...

Ostatní
Stáří nabídky: 9 dní
Aktualizováno: 9 dní

Lokalita

Calle San Sebastián, Olivenza
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Ceres