SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 457 907 Kč
(16 758 Kč / m²)
Prodej
3+1
87 m²
CALLE ARCO, Navahermosa

místnosti3+1
plocha87 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Flat For sell in Navahermosa in Toledo

REF. 7781

¡¡VIVIENDA MUY CENTRICA EN LA POBLACIÓN DE NAVAHERMOSA!!

Vivienda de 87 m2 a pocos metros del cen...

Ostatní
Stáří nabídky: 276 dní
Aktualizováno: 109 dní

Lokalita

CALLE ARCO, Navahermosa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

1001 PORTALES

Inmobiliaria Akris Toledo