Výpis nabídek
32
32
32
10 696 540 Kč
(64 828 Kč / m²)
Prodej
3+1
165 m²
CALLE PAISSA, Montuïri
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
165 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Descubre una propiedad única en Montuïri, donde la elegancia contemporánea se encuentra con la serenidad del entorno mallorquín.
Este exclusivo ático...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
E - Nehospodárná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
17 dní
Aktualizováno:
2 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
CALLE PAISSA, Montuïri
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.