SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
7 773 522 Kč
(88 335 Kč / m²)
Prodej
2+1
88 m²
Mogán

místnosti2+1
plocha88 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Situated just a few blocks from Playa del Cura and the vibrant Paseo Marítimo, this recently completed apartment enjoys a prime location in Alicante T...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Mogán
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba