SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 694 464 Kč
(71 296 Kč / m²)
Prodej
4+kk
150 m²
Avenida Ingenieros de Riviera, Mijas

místnosti4+kk
plocha150 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Tato vynikající nemovitost se nachází v Riviera del Sol, v zástavbě, kde je povolen rekreační pronájem - důležitá přidaná hodnota v této oblasti.
Jedn...

Parametry

Vygenerováno z AI

TerasaPodlažíOtevřený obývací prostorSamostatná kuchyněVanaSprchový koutSamostatné wcKuchyňské spotřebičeDřevěná podlahaVysoké stropyPo rekonstrukciPřirozené světloModerní styl

Nezařízený
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Avenida Ingenieros de Riviera, Mijas

Občanská vybavenost

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA