SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
18 851 250 Kč
(235 641 Kč / m²)
Prodej
2+1
80 m²
Calle Arquitectos Cjo. Colorado, Mijas

místnosti2+1
plocha80 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaAno

Popis

Brand new boutique development of only 16 timeless residences with 2 and 3 bedrooms. The project consists of 16 luxurious apartments and penthouses, o...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledOtevřený obývací prostorKuchyňské spotřebičeSprchový koutPodlaží

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Calle Arquitectos Cjo. Colorado, Mijas
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Fine & Country Marbella, Costa del Sol.