SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
11 425 849 Kč
(126 954 Kč / m²)
Prodej
2+1
90 m²
Calle Barrientos de Cala Golf, Mijas

místnosti2+1
plocha90 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

This elegant new residential development offers spacious 2 and 3-bedroom apartments, penthouses and duplex homes in a peaceful golf resort setting nea...

Ostatní
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Calle Barrientos de Cala Golf, Mijas
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Mosaic Realty

MosaicRealty