Výpis nabídek
15
15
15
9 968 691 Kč
(51 920 Kč / m²)
Prodej
3+kk
192 m²
Calle Clavel, Mijas
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+kk
plocha
192 m²
koupelny
Penthouse, Las Lagunas, Costa del Sol.
2 ložnice, 2 koupelny, zastavěná plocha 192 m², terasa 115 m².
Nastavení : Komerční zóna, Vesnice, V blízkosti...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Osobní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
5 dní
Aktualizováno:
5 dní