Výpis nabídek
4
4
16 287 913 Kč
(153 660 Kč / m²)
Prodej
3+kk
106 m²
Calle Benaoján, Mijas
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+kk
plocha
106 m²
koupelny
Popis
Duplex nabízí úchvatný výhled na moře z apartmánu a jeho terasy o rozloze 35 m².
Apartmán se nachází v nejvyšším patře a skládá se z příjemné vstupní...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Osobní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
7 dní
Aktualizováno:
7 dní