SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 810 881 Kč
(59 225 Kč / m²)
Prodej
4+1
115 m²
Calle Clavel, Mijas

místnosti4+1
plocha115 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

First and top-floor apartment with private street entrance, ideal for those looking for independence and space.~~It features a small entrance hall wit...

Ostatní
Stáří nabídky: 33 dní
Aktualizováno: 22 dní

Lokalita

Calle Clavel, Mijas
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Propertybenalmadena