SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 476 871 Kč
(138 965 Kč / m²)
Prodej
2+1
61 m²
Calle Buitre, Mijas

místnosti2+1
plocha61 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Top floor with a very large solarium/rooftop terrace! Beautiful & bright apartment in walking distance to restaurants and the local supermarket. This ...

Ostatní
Stáří nabídky: 60 dní
Aktualizováno: 31 dní

Lokalita

Calle Buitre, Mijas
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home