SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
11 067 232 Kč
(114 095 Kč / m²)
Prodej
2+1
97 m²
Calle Doma, Mijas

místnosti2+1
plocha97 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

New Sea View Apartments in Mijas, Málaga – Modern Living on the Costa del Sol Exclusive New Development Surrounded by Golf and Nature This new reside...

Ostatní
Stáří nabídky: 57 dní
Aktualizováno: 27 dní

Lokalita

Calle Doma, Mijas
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home