SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 695 082 Kč
(513 005 Kč / m²)
Prodej
2+1
15 m²
Carretera Mijas-Fuengirola, Mijas

místnosti2+1
plocha15 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Beliggende i det charmerende område Las Lagunas de Mijas tilbyder denne boligkompleks et udvalg af 39 boliger, herunder lejligheder, stueetager og pen...

Ostatní
Stáří nabídky: 72 dní
Aktualizováno: 72 dní

Lokalita

Carretera Mijas-Fuengirola, Mijas
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Ocean Home