SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 338 439 Kč
(83 384 Kč / m²)
Prodej
3+kk
100 m²
Carretera Mijas-Fuengirola, Mijas

místnosti3+kk
plocha100 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Tato nádherná nemovitost se nachází v prestižní urbanizaci La Cala Hills, v exkluzivní oblasti Mijas Golf, jedné z nejvyhledávanějších rezidenčních lo...

Nezařízený
Stáří nabídky: 84 dní
Aktualizováno: 29 dní

Lokalita

Carretera Mijas-Fuengirola, Mijas

Občanská vybavenost

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA