SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 205 542 Kč
(103 433 Kč / m²)
Prodej
3+kk
89 m²
Avenida Ingenieros de Riviera, Mijas

místnosti3+kk
plocha89 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníAno
stavPo rekonstrukci
suterénNe
terasaAno

Popis

S potěšením vám představujeme tuto nádhernou nemovitost, která se nachází v exkluzivní oblasti Riviera del Sol, v Miraflores, v privilegovaném prostře...

Nezařízený
Stáří nabídky: 116 dní
Aktualizováno: 37 dní

Lokalita

Avenida Ingenieros de Riviera, Mijas

Občanská vybavenost

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA