Výpis nabídek
35
35
35
7 406 636 Kč
(82 296 Kč / m²)
Prodej
2+kk
90 m²
Avenida Ingenieros de Riviera, Mijas
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+kk
plocha
90 m²
koupelny
Popis
MEZONETOVÝ PENTHOUSE S VÝHLEDEM NA MOŘE NA RIVIÉŘE DEL SOL
Vítejte v tomto světlém a krásně udržovaném mezonetovém penthousu v Riviera del Sol, který...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Terasa
Výhled
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Osobní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
121 dní
Aktualizováno:
32 dní