SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
29 166 720 Kč
(157 658 Kč / m²)
Prodej
2+1
185 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

místnosti2+1
plocha185 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Fantástico apartamento en primera planta en Bahía de Banús con dos amplios dormitorios y una habitación contigua a la principal que podría funcionar ...

Ostatní
Stáří nabídky: 490 dní
Aktualizováno: 490 dní

Lokalita

Plaza de los Naranjos, Marbella
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

BMLUX REALTY