SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
109 456 142 Kč
(168 394 Kč / m²)
Prodej
6 a více
650 m²
Avenida Playas del Duque, Marbella

místnosti6 a více
plocha650 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Duplex en venta en Marbella - Puerto Banus, Marbella con 6 dormitorios, 6 baños, 1 aseo y con orientación sur, con comunitaria piscina, garaje comunit...

Parametry

Vygenerováno z AI

VýhledPodlažíOtevřený obývací prostorVanaSprchový koutSamostatné wcChodbaKuchyňské spotřebičeDřevěná podlahaDlažbaVysoké stropyPo rekonstrukciPřirozené světloModerní stylVhodné pro domácí mazlíčkyZařízenýTerasa

Ostatní
Stáří nabídky: 492 dní
Aktualizováno: 491 dní

Lokalita

Avenida Playas del Duque, Marbella
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

STRAND PROPERTIES