SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
11 542 428 Kč
(132 672 Kč / m²)
Prodej
3+1
87 m²
Marbella

místnosti3+1
plocha87 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Located in the sought-after area of Elviria, this spacious apartment is just a short stroll from the beach and local amenities in East Marbella. The p...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Marbella
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba