SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
16 037 900 Kč
(94 341 Kč / m²)
Prodej
2+1
170 m²
Marbella

místnosti2+1
plocha170 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Set within the prestigious Rio Real Golf area of Marbella, this spacious apartment offers a refined lifestyle with beautiful country and mountain view...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Marbella
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba