SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
11 180 576 Kč
(131 536 Kč / m²)
Prodej
2+1
85 m²
Calle Baja, Marbella

místnosti2+1
plocha85 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Fully renovated luxury apartment of 106 m² located in one of Marbella’s most sought-after gated communities, next to Aloha Golf Club and just minutes ...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

TerasaOtevřený obývací prostorPřirozené světloPo rekonstrukci

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Calle Baja, Marbella
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Málaga Home Sales

Málaga Home Sales