SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
16 759 370 Kč
(147 012 Kč / m²)
Prodej
4+kk
114 m²
Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella

místnosti4+kk
plocha114 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Marbella / Nueva Alcántara - Moderní penthouse u pláže s rozsáhlým soláriem a prokazatelným potenciálem pronájmu
Nemovitost je v perfektním stavu
Tent...

Parametry

Vygenerováno z AI

TerasaKuchyňské spotřebičeSamostatné wcSprchový kout

Nezařízený
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella

Občanská vybavenost

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA