SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 026 984 Kč
(84 495 Kč / m²)
Prodej
2+1
95 m²
Calle Reino de Aragón, Marbella

místnosti2+1
plocha95 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Marbella, Apartment for sale of 95 Sq. Mt., New construction, Heating To floor, Energetic class: A, placed at 2° on 3, composed by: 4 Rooms, , 2 Bedr...

Ostatní
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Calle Reino de Aragón, Marbella
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home