SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
29 069 539 Kč
(228 894 Kč / m²)
Prodej
2+1
127 m²
Calle Las Yedras, Marbella

místnosti2+1
plocha127 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Set within the prestigious 'Golf Valley' of Nueva Andalucía, Marbella, this 2-Bedroom, 2-Bathroom penthouse offers a blend of luxury living and avant-...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Calle Las Yedras, Marbella
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba