SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
20 177 564 Kč
(89 281 Kč / m²)
Prodej
2+1
226 m²
Paseo de la Argentina, Marbella

místnosti2+1
plocha226 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

An exclusive collection of 88 contemporary residences in Elviria West, Marbella, offering stylish 2, 3 and 4-bedroom homes designed for modern Mediter...

Ostatní
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Paseo de la Argentina, Marbella
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Mosaic Realty

MosaicRealty