SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 481 024 Kč
(77 713 Kč / m²)
Prodej
4+kk
122 m²
Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella

místnosti4+kk
plocha122 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavPo rekonstrukci
suterénNe
terasaNe

Popis

Objevte tuto nádhernou nemovitost v centru San Pedro de Alcántara, která je ideální jak pro trvalé bydlení, tak pro investici.

Nezařízený
Stáří nabídky: 7 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella

Občanská vybavenost

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA