SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 429 126 Kč
(104 291 Kč / m²)
Prodej
2+1
100 m²
Calle Francisco Villalón, Marbella

místnosti2+1
plocha100 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Nueva Andalucía – Marbella – Puerto Banús Great price, non -negotiable This first-floor, south-facing apartment in Lorcrimar 4 boasts an exceptional 7...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

TerasaVýhledOtevřený obývací prostorPodlaží

Ostatní
Stáří nabídky: 16 dní
Aktualizováno: 16 dní

Lokalita

Calle Francisco Villalón, Marbella
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home