SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
14 829 294 Kč
(57 256 Kč / m²)
Prodej
3+1
259 m²
CALLE 19 (URB GUADALMINA ALTA), Marbella

místnosti3+1
plocha259 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

A 259 m2 duplex penthouse in Guadalmina Alta, originally a four-bedroom property and now comprising three bedrooms, three bathrooms, three terraces an...

Ostatní
Stáří nabídky: 17 dní
Aktualizováno: 17 dní

Lokalita

CALLE 19 (URB GUADALMINA ALTA), Marbella
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home