SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
36 343 925 Kč
(188 310 Kč / m²)
Prodej
4+1
193 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

místnosti4+1
plocha193 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Impressive 239 m2 home, comprising 4 spacious bedrooms with numerous built-in wardrobes and 4 bathrooms. Two of the master bedrooms have en-suite bath...

Ostatní
Stáří nabídky: 20 dní
Aktualizováno: 20 dní

Lokalita

Plaza de los Naranjos, Marbella
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home