SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
35 984 633 Kč
(158 523 Kč / m²)
Prodej
4+1
227 m²
Avenida Playas del Duque, Marbella

místnosti4+1
plocha227 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

4-bedroom penthouse in Puerto Banús | 265 sqm | €1,380,000 Spacious top-floor penthouse located in a well-established gated community in Puerto Banús,...

Ostatní
Stáří nabídky: 21 dní
Aktualizováno: 20 dní

Lokalita

Avenida Playas del Duque, Marbella
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home