SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
17 025 986 Kč
(150 672 Kč / m²)
Prodej
2+1
113 m²
Avenida Playas del Duque, Marbella

místnosti2+1
plocha113 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

For sale: 2-bedroom, 2-bathroom ground floor apartment just 200 meters from the sea. An ideal option for those seeking a home within walking distance ...

Ostatní
Stáří nabídky: 20 dní
Aktualizováno: 19 dní

Lokalita

Avenida Playas del Duque, Marbella
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home