SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
15 804 062 Kč
(190 410 Kč / m²)
Prodej
2+1
83 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

místnosti2+1
plocha83 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Beautiful apartment with sea views close to the beach in Elviria in East Marbella offering on one level two bedrooms, two bathrooms, a fully equipped ...

Ostatní
Stáří nabídky: 21 dní
Aktualizováno: 20 dní

Lokalita

Plaza de los Naranjos, Marbella
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home