SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
15 308 905 Kč
(180 105 Kč / m²)
Prodej
3+1
85 m²
Calle Francisco Villalón, Marbella

místnosti3+1
plocha85 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Ground Floor Apartment, Nueva Andalucía, Costa del Sol. 3 Bedrooms, 3 Bathrooms, Built 85 m2, Terrace 25 m2. Setting : Town, Close To Golf, Close To T...

Ostatní
Stáří nabídky: 29 dní
Aktualizováno: 28 dní

Lokalita

Calle Francisco Villalón, Marbella
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home