SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 116 369 Kč
(99 091 Kč / m²)
Prodej
2+1
92 m²
Avenida de las Cumbres, Marbella

místnosti2+1
plocha92 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Well-kept apartment within walking distance to the beach This bright and well-maintained two-bedroom apartment is set in a convenient location, just ...

Ostatní
Stáří nabídky: 24 dní
Aktualizováno: 8 dní

Lokalita

Avenida de las Cumbres, Marbella
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home