SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
7 414 647 Kč
(107 459 Kč / m²)
Prodej
1+1
69 m²
Paseo del Peru, Marbella

místnosti1+1
plocha69 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

— **SEA VIEW APARTMENT IN ELVIRIA – EAST MARBELLA | PRIME LOCATION & HIGH DEMAND** **Price: €305,000** attractive first-floor apartment located in Los...

Ostatní
Stáří nabídky: 27 dní
Aktualizováno: 23 dní

Lokalita

Paseo del Peru, Marbella
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home