Výpis nabídek
12
12
12
11 541 762 Kč
(115 418 Kč / m²)
Prodej
4+kk
100 m²
Calle Francisco Villalón, Marbella
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+kk
plocha
100 m²
koupelny
Popis
Krásný byt na prodej v Albatrosu! s úžasným výhledem na moře!
Byt je prostorný a pěkný.
3 ložnice, 2 koupelny
Soukromá terasa
Soukromá garáž
Výhled n...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Osobní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
36 dní
Aktualizováno:
36 dní