SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 699 817 Kč
(85 086 Kč / m²)
Prodej
3+kk
114 m²
Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella

místnosti3+kk
plocha114 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Tento byt o rozloze více než 90 m² nabízí pohodlné a světlé uspořádání, ideální pro každodenní bydlení nebo jako druhý domov na pobřeží Costa del Sol....

Nezařízený
Stáří nabídky: 30 dní
Aktualizováno: 30 dní

Lokalita

Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella

Občanská vybavenost

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA