SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 925 457 Kč
(72 900 Kč / m²)
Prodej
3+1
95 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

místnosti3+1
plocha95 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Middle Floor Apartment, Marbella, Costa del Sol. 3 Bedrooms, 1 Bathroom, Built 95 m2, Terrace 4 m2. Setting : Town, Commercial Area, Close To Shops, C...

Ostatní
Stáří nabídky: 57 dní
Aktualizováno: 28 dní

Lokalita

Plaza de los Naranjos, Marbella
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home