SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
16 953 742 Kč
(113 784 Kč / m²)
Prodej
2+1
149 m²
Calle Incosol, Marbella

místnosti2+1
plocha149 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Luxury New Build Apartments and Penthouses in Rio Real Marbella Near the Beach Contemporary Homes in One of the Most Exclusive Areas of Marbella This...

Ostatní
Stáří nabídky: 60 dní
Aktualizováno: 31 dní

Lokalita

Calle Incosol, Marbella
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home