SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
29 140 862 Kč
(200 971 Kč / m²)
Prodej
2+1
145 m²
Avenida Playas del Duque, Marbella

místnosti2+1
plocha145 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Discover an exclusive property located in one of the most sought-after areas of the Costa del Sol. This elegant apartment in the prestigious Las Gavio...

Ostatní
Stáří nabídky: 59 dní
Aktualizováno: 29 dní

Lokalita

Avenida Playas del Duque, Marbella
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home