SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
18 832 383 Kč
(107 614 Kč / m²)
Prodej
2+1
175 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

místnosti2+1
plocha175 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Just a short walk from the beach, this spacious two-bedroom apartment offers direct access to the beautifully maintained garden and swimming pool via ...

Ostatní
Stáří nabídky: 58 dní
Aktualizováno: 28 dní

Lokalita

Plaza de los Naranjos, Marbella
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home