Výpis nabídek
22
22
22
155 328 334 Kč
(423 238 Kč / m²)
Prodej
5+1
367 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
5+1
plocha
367 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Marbella Golden Mile, Marbella Luxurious 5 bedroom, duplex, ground floor apartment Epic 13 6,395,000€ Luxurious ground floor duplex apartment This bes...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Bazén
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Typ budovy:
Ostatní
Vybavení:
Ostatní
Stáří nabídky:
61 dní
Aktualizováno:
31 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Plaza de los Naranjos, Marbella
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.