SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
21 647 992 Kč
(149 296 Kč / m²)
Prodej
3+1
145 m²
Avenida Playas del Duque, Marbella

místnosti3+1
plocha145 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Exclusive Apartment in Jardines del Puerto, Puerto Banús – Marbella: Tranquil Oasis Amidst Luxury Nestled in the vibrant heart of Puerto Banús, the re...

Ostatní
Stáří nabídky: 57 dní
Aktualizováno: 27 dní

Lokalita

Avenida Playas del Duque, Marbella
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home