SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
122 902 482 Kč
(357 275 Kč / m²)
Prodej
2+1
344 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

místnosti2+1
plocha344 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

- Beachfront contemporary off-plan apartments - 2 minutes walking distance to the beach - Beautiful private garden - Private swimming pool - Spacious ...

Ostatní
Stáří nabídky: 60 dní
Aktualizováno: 12 dní

Lokalita

Plaza de los Naranjos, Marbella
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home