SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
16 649 336 Kč
(124 249 Kč / m²)
Prodej
3+1
134 m²
Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella

místnosti3+1
plocha134 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Middle Floor Apartment, San Pedro de Alcántara, Costa del Sol. 3 Bedrooms, 2.5 Bathrooms, Built 147 m², Terrace 30 m². Location: Beachside, Close to G...

Ostatní
Stáří nabídky: 98 dní
Aktualizováno: 37 dní

Lokalita

Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Fincas Eva