SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
14 204 975 Kč
(110 116 Kč / m²)
Prodej
4+kk
129 m²
Paseo del Peru, Marbella

místnosti4+kk
plocha129 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníAno
stavPo rekonstrukci
suterénNe
terasaAno

Popis

Prostorný, nedávno zrekonstruovaný byt se 3 ložnicemi v jedné z nejkrásnějších a nejbezpečnějších urbanizací v Elvirii, "St. Maria Village". Komunita ...

Parametry

Vygenerováno z AI

VýhledTerasaPo rekonstrukciOtevřený obývací prostor

Nezařízený
Stáří nabídky: 106 dní
Aktualizováno: 34 dní

Lokalita

Paseo del Peru, Marbella

Občanská vybavenost

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA