SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 675 358 Kč
(77 745 Kč / m²)
Prodej
3+kk
73 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

místnosti3+kk
plocha73 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Pokud hledáte dům s přirozeným světlem, otevřeným výhledem a vynikající polohou, tato nemovitost by mohla být přesně to, co hledáte. Nachází se v sedm...

Nezařízený
Stáří nabídky: 119 dní
Aktualizováno: 32 dní

Lokalita

Plaza de los Naranjos, Marbella

Občanská vybavenost

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA